2010 m. sausio 31 d., sekmadienis

Keičiu save = keičiu savo pasaulį

Ar esat žiūrėję filmą "Pay forward"... Pamenu, kai tik pamačiau jį, mane pagavo toks įkvėpimas, norėjosi "čia ir dabar" pradėti įgyvendinti to maž0 berniuko mintį daryti gerą nelaukiant užmokesčio, atsako atgal. Kurį laiką pavyko tai daryti intensyviai, vėliau arba nuslūgo mano įkvėpimas, arba aš jau pati nejaučiau ir nesureikšminau tai daranti. Dabar vėl labai norėčiau atgaivinti tą įprotį ir į savo gyvenimą įtraukti vis daugiau gerų darbų. Vis dar neaišku apie ką aš? Žinau, juk ne visi matė šį filmą, todėl tikrai sunku pagauti mano mintį :)
Trumpai tariant - pradėkim nuo mažų darbelių, kurie atneštų žmonėms gerą, kurie galbūt suteiks kažkam naują viltį, kurie "užkrės" ir kitus daryti gera nelaukiant , kad bus už tai sumokėta. Čia tiktų kinų patarlė: " Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą..."
Kai pradėjau keisti savo pasaulį, suvokiau, kad didžiausia grąža atgal - žmogaus šypsena ar mielas žvilgsnis, kuris mano viduje pražysta dar didesniu gėriu, palaima ir pasitikėjimu aplinka, visata. Įdomu tai, jog kuo dažniau apie tai galvoji ir esi pasiryžęs tai daryti, tuo daugiau gyvenimas atsiunčia tokių progų norui įgyvendinti. Argi nenuostabu? Ir tai labai užkrečiama :) Kam viso to reikia? Čia jau kiekvienas turėtume sau atsakyti nuoširdžiai ir tikrai žinau, kad šis klausimas neliks tik klausimu, o gal net daugeliui tai bus atsakymas į nuolatinį tuštumo, nusivylimo, menkos savivertės jausmą. Net neabejoju, jog bus ir tokių žmogeliukų, kuriems tai pasirodys juokinga ir nuobodu, tiesiog nematys tame jokio sąryšio su savimi ir jo aplinka. Nesmerkiu tokių. Viskam savas laikas.
Mūsų daug, užtai daug ir galim :) Prisidėkim savo darbais prie visuotinio kilimo ir pelnysim laimę ir gerbūvį ateinančioms kartoms.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą